مدرسه ما

× اینجانب زهرا تقاضا مندم انقدر به من فحش ندید بابا خب درس داشتم چه کنم!تحصیل دست و پامو خیلی بد جور بغل کرده!امروز هم که اومدم ،به این دلیل دارم آپ می کنم که از دست مدرسه جدید به ستوه اومدم.همان طور که مستحضرید (درسته دیگه؟!)من در قم درس می خونم و همان طور که مستحضرترید در قم چادر نوعی حجاب اجباریه!!!!!و شمایل بانوان معترض به این پوشش اینجوری نمود می کنه که طرف با چادر آرایش می کنه و موهاشو درست می کنه !!!!!! کلا ما قمی ها واسه خودمون پدیده ایم!
× در راستای همین پدیده بودن ما قمی ها من از شانس بدم تو مدرسه ای اسم نوشتم که دست هر چی پدیدست از پشت بسته و منم به علت آشنایی بابام با مدیر مدرسه یکمی لای منگنم!(دقت کنید فقط کمی!)دلیل اینکه میگم مدرسم پدیدست اینه که اعتقاداتی در مورد حجاب داره مثال زدنی یعنی اگه من بخوام الان چند تاشئ بگم ممکنه کشته بده این پست!اما من میگم تا همگان مستحضر بشن!
1.در مدرسه ما ساعت ،انگشتر زینت محسوب می شود و جدا از اینکه گناه دارد کسری معدل نیز می آورد!!!نتیجه:ما ساعت دست نمی کنیم!
2.در مدرسه ما زمانی که امام جماعت می آید انگار سونامی به مدرسه زده !تمام پرسنل با داد و فریاد میگن اقا اومد.اقا اومد همه باید خواسته یا نا خواسته به پشت درخت پناه ببرن یا چادرشان را برسر بیندازند
3.جایتان خالی مدت زمانی پیش به بوستانی خز اردو رفتیم.چشمتان روز بد نبیند به فاصله 100 متری ما سه جنس مذکراتراق کردند.مدیر ما شتاب زده سمت ما دوید که چادر هایتان را سر کنید !رویتان را آنوری کنید که مبادا آنها شما را ببینند!!!و خود به سوی آنها شتافت برای دعوا که چرا وقتی شما می بینید 40 50 تا دختر اینحا نشسته به این سمت می آیید!!!!!!
×حالا شما توقع دارید من با این اعصاب خراب و درس و مدرسه تند تند آپ کنم؟! اگه توقع دارید اعلام کنید خب؟!

پ.ن1:تولد داداشم پیشاپیش مبارک(11 آبان) داداشی ایشاالله 125 ساله شی و یکمی مهربون تر!
پ.ن2: من میام.قول می دم تند تند بیام قول!!!
پ.ن3:محیا جون تولدت مبارک ایشالله 116 سالگیتو تموم کنی!
پ.ن4:التماس دعا دارم شدید منو یادتون نره!

فعلا
/ 0 نظر / 8 بازدید